(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Курси

    Курси менеджера по туризму

Якщо Ви бажаєте працювати в туристичному бізнесі або підняти свій уже існуючий теоретичний рівень практичними знаннями наші курси саме для Вас.

На наших курсах менеджера по туризму Ви отримаєте максимум практичних знань!

Туристичне агентство «Корона-Тур» пропонує практичні заняття по туризму за такими напрямками:

- Менеджер по туризму;

- Організація  туристичного бізнесу.

Курс «Менеджер по туризму» складається з трьох основних частин:

-          Загальний туризм, що включає трішечки теорії, адже без основних фундаментальних знань не можливо вивчати практику. У даній частині вивчаються принципи взаємодії туроператора і туристичного агентства, термінологія у туристичному бізнесі, види турів, тощо.

-          Практична частина, що включає вже безпосередні функції менеджера по туризму у туристичній фірмі. У даній частині вивчаються принципи роботи з сайтами туроператорів, онлайн бронювання турів, договори з туристами, документи для відкриття віз та правильність їх оформлення, пакети туристичних документів, методика спілкування з клієнтами, тощо.

-          Готельна база, адже від правильно підібраного готелю залежить чи приїде клієнт задоволеним чи ні. У даній частині вивчаються курорти та готелі як основних країн для наших туристів: Туреччини та Єгипту так і багатьох інших: ОАЕ, Греція, Болгарія, Чорногорія, Тайланд, тощо.

Курс «Організація туристичного бізнесу» спрямований для тих, хто хоче відкрити власне туристичне агентство. У даному курсі акцент робиться вже на документах, які потрібні для відкриття агентств, ліцензії, банківські гарантії, договори з туроператорами, підбір персоналу, ведення обліку, тощо. Також даний курс включає майже все те саме, що і курс «Менеджер по туризму».

Ми розуміємо, що для кращого вивчення курсу потрібний індивідуальний підхід до кожного, а тому великі групи не набираємо. Курс «Менеджер по туризму» проводиться у групах 1-3 людей або у індивідуальному порядку. А курс «Організація туристичного бізнесу» проводиться лише у індивідуальному порядку.

Skype-навчання. Ми цінуємо Ваш час, а тому для всіх бажаючих хто не має можливості приїжджати до нас у офіс або знаходиться у інших куточках нашої країни ми пропонуємо навчання за допомогою програми Skype. Все що Вам потрібно, це лише комп’ютер з доступом до мережі інтернет, web-камера, мікрофон або мобільні телефони, які підтримують ці функції.

Детальну програму курсу Ви можете отримати у нас у офісі.

Програма курсу розрахована на 20 занять (по 1,5год кожне). Інтенсивність занять Ви можете обирати самостійно. Оптимальний варіант для кращого засвоєння матеріалу є 2-3 рази на тиждень по 1,5год. У такому випадку курси триватимуть 1-1,5 місяці. Для тих, хто працює і для всіх тих хто не має можливості приходити на курси у робочий час, ми організовуємо навчання у вечірній час до 21.00 або у суботу до 15.00.

По закінченню навчання Ви отримуєте сертифікат про проходження курсу.

Для всіх бажаючих пропонуємо книгу «Туризм или Емиграция или как стать менеджером по туризму», яка стане Вашим настільним підручником при навчанні.

Проводимо індивідуальні одноразові консультації з усіх питань що Вас цікавлять.

Окрім цього, консультуємо туристичні агентства з питань податкового та бухгалтерського обліку.

Вартість:

Курс «Менеджер по туризму» 1200 грн. (група/індивідуально)
Курс «Організація туристичного бізнесу» 1500грн.
Книга «Туризм или Емиграция или как стать менеджером по туризму» 300грн.
Індивідуальні одноразові консультації та консультації з податкового та бухгалтерського обліку – в залежності від обсягу консультації та часу.

 

-