(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Німеччина

Німеччина. Тури в Німеччину. Відпочинок в Німеччині

 

Німеччина (Федеративна Республіка Німеччина) - держава у центрі Європи, межує на півночі з Данією, на заході з Нідерландами, Бельгією, Люксембургом та Францєю, на півдні з Швейцарією, Австрією і Чехія, а на сході з Польщею. На півночі омивається Балтійським та Північним морями. Складається з 16 федеральних земель.

Столиця - Берлін.

Офіційна мова - німецька.

Грошова одиниця - Євро.

Часовий пояс - +1 (літом +2).

Релігія. 29,7% німців лютерани та протестанти, 31,2% католики, 3,9% мусульмани.

Клімат помірно континентальний. Різкі коливання температури бувають рідко. Низовина верхнього Рейну відрізняється дуже м'яким кліматом. У Верхній Баварії часті теплі сухі вітри з Альп, а на гірському масиві Гарц типові вітри і сніжна зима. Для весни характерні, так звані, «повернення холодів», коли після теплих днів температура різко знижується. Максимум опадів на північному заході країни припадає на осінь, мінімум - на весну. В горах температура завжди на кілька градусів нижче. Взимку середня температура від -3 .. + 2°C; влітку +16 .. + 20°C.

Німеччина. Німеччина – чудова країна в серці Європи з багатою історією, батьківщина багатьох мислителів, вчених, поетів, музикантів та композиторів. Світовій культурі вона дала такі постаті як Ґеґель, Кант, Лейбніц, Айнштайн, Гьоте, Вагнер, Бах, Бетховен, Шуман, Гендель. З року в рік Німеччина вабить своїми красотами ще більшу кількість туристів. Якщо Ви один раз завітаєте до Німеччини, Вам захочеться повертатися сюди ще й ще, аби відкрити для себе усі секрети, усі потаємні закутки цієї країни, дізнатися все про її культуру. Повірте нам, відпочинок у Німеччині здивує Вас своїм різноманіттям.

Берлін. Символом міста є ведмідь. Він присутній на гербі міста, а також на різних пам'ятниках та сувенірах. е найбільше за територією та населенням місто Німеччини. Берлін є окремою федеральною землею, яка оточена територією іншої федеральної землі – Бранденбург. Візитною карткою Берліна вже 300 років є вулиця Унтер-ден-Лінден, що представляє собою замаскований тінистими гілками дерев бульвар. Тут розмістилися затишні кафе і величезний пам'ятник Фрідріху Великому. Тут також розташовані такі пам'ятники архітектури як Стара бібліотека (заснована в 1780 році), музей Люстгартен, Державний оперний театр. Також до основних пам'яток Берліна належать: Бранденбурзькі ворота, 368-метрова телевізійна вежа на площі Александерплац з оглядовим майданчиком і обертовим рестораном, Церква пам'яті кайзера Вільгельма на вулиці Курфюрстендам, площа Жандарменмаркт з неповторним архітектурним ансамблем, який утворюють концертний зал, Німецький та Французький собор, скляний купол Рейхстагу, з якого відкривається фантастичний вид на урядовий квартал і центральну частину міста, квартал «Хакеше Хефе» з його культовими кафе і невгамовним нічним життям, а також Потсдамська площа з незліченною кількістю магазинів, виблискуюча сучасною архітектурою - все це чекає вас в Берліні! Не можна оминути своєю увагою і легенларну Берлінську Стіну. Один із найвідоміших символів Холодної війни та поділу світу проіснував більше 28 років. Стіна була побудована в 1961 році і зруйнована в 1989. Загальна протяжність Берлінської Стіни становила 155 кілометрів. В районі станції «Остбанхоф» знаходиться збережена частина стіни, яка є найдовшою в світі художньою галереєю під відкритим небом. Але все ж головна міська пам'ятка – це саме життя Берліна. Берлінське повітря буквально наповнене ароматом нічного життя. Берлін не дозволить Вам нудьгувати. У будь-яку пору року Вас чекають різноманітні вечірки. А чого тільки не придумаєш, і чим не пожертвуєш заради того, щоб отримати запрошення на бал, концерт чи вечірку. Адже Берлін – головне клубне місто Європи.

Бремен. Портове місто розташоване на західному березі річки Везер. Його історичний центр оточений зеленою смугою, що пролягає по тому місцю, де раніше проходила міська стіна. Виняток – західна сторона, що межує з річкою. В Бремена багато облич. Історія, традиції, хай-тек, наука та космос – всі разом, поєднуючись, створюють нову інноваційну загальну картину міста. Більшість пам'яток Бремену розташовані в його історичному центрі. На червоному полотні герба міста Бремен знаходиться срібний ключ, що лежить, виконаний в готичній формі. Ключ – це атрибут апостола Петра, покровителя Бременського кафедрального собору. Бремен - старе ганзейське місто на Везері й відоме як одне з найдавніших міст країни. Центром Бремена вважається стара Ринкова площа з ратушею і собором св. Петра (Хі ст.), тут є будинок міського парламенту, а також дивом збережені середньовічні бюргерські будинки і символ міста - 10-ти метрова скульптура Роланда. Перед Ратушею, стоїть відома скульптурна група "Бременські музиканти". Найзнаменитіша в Бремені вулиця - Беттхерштрассе, має довжину 100 м і складається лише з семи будинків XVII ст., що самі по собі є унікальними пам'ятками архітектури, в них розмістилися дзвіниця, три музеї, галерея і театр. Бремен володіє неповторним шармом, де історія продовжує жити нарівні з майбутнім, що тільки народжується. Його дивовижна атмосфера приємно хвилює. Бремен – місто культури і мистецтва, парків і садів, романтичних вузьких вуличок і елегантних торгових галерей. Щорічно в Бремені проходять близько двадцяти різних фестивалів та ярмарків. Щонеділі о 12:00 і о 13:30 з початку травня до кінця вересня у дворі церкви Богоматері дають безкоштовні концерти Бременські музиканти.

Гамбург. Гамбург розміщений на березі р. Ельба, за 110 км від місця її впадіння в Балтійське море. Це найбільший морський і четвертий за величиною річковий порт Німеччини, одна з кращих якірних стоянок на Балтиці і великий яхт-центр країни. Найкращий спосіб побачити весь Гамбург відразу – купити квиток і проїхати по лінії наземного метро U3. Гілка проходить через всі найцікавіші райони. Місто зберегло окремі риси середньовічної забудови. Центр міста, розташований, де річка Альстер впадає в Ельбу, ділиться на райони Альтштадт («Старе місто») та Нейштадт («Нове місто»). Серед головних визначних пам'яток: ренесансна Ратуша (1886-1887, тут розташовується міська мерія та сенат) на знаменитій Ратушній площі, будинки XVII-XVIII ст. на вулицях Раймерствіте, Кремона, Дайхштрассе; церква Св. Катерини, неоготична церква Св. Миколая, церква Св. Михаїла, Якобікірхе, церква Св. Павла, церква Крістускірхе, пам'ятник Бісмарку на Хельголандер-Алеї, будинки «Чілехауз» та «Шпрінкенхоф», Оперний театр. Гамбург займає перше місце серед міст Європи за кількістю мостів (за різними даними від 2300 до більше 2500). У місті більше мостів ніж у Венеції (400), Амстердамі (1200) та Лондоні разом узятих. Найпопулярніший курорт на узбережжі Балтійського моря - Тіммендорфський пляж, що фактично є курортним передмістям Гамбургу.

Дрезден. Дрезден є столицею федеральної землі Саксонія і розташований в 165 км на південь від Берліна, в 129 км на захід від Праги і в 360 км на північ від Мюнхена. Завдяки характерній бароковій архітектурі міста та його живописному розташуванню в долині річки Ельба Дрезден міцно закріпив за собою звання «німецької Флоренції». Місто Дрезден було засновано на місці слов'янського рибальського села. Перша згадка про це село датується роком 1206. До XV століття тут розташовувалася резиденція саксонських герцогів, курфюрстів, а пізніше – королів.  В кінці Другої світової війни Дрезден був практично стертий з лиця землі. До теперішнього часу, в результаті реставраційних робіт, які ведуться тут з 1951 року, місто практично відновлене. У Дрездені розміщено такі унікальні споруди, як церква в стилі рококо Хоф-кірхе (1739-1751), всесвітньо відомий шедевр барокового мистецтва - палацевий ансамбль Цвінгер (1710-1722), палацевий міст, капела замку Торгау, Альбертінум, Академія мистецтв, Художня школа і готична Креіцкірхе (XV ст.). Відкрита в 1854 р. Дрезденська галерея, здобула славу однієї з найбагатших колекцій світу. В околицях Дрездена є знаменита Мейсенська мануфактура - батьківщина європейської білої порцеляни. Дрезден – одна з найбільших культурних столиць Європи. У його музеях зберігаються безцінні скарби, у ньому вікова культура.

Кельн. Римляни були першими, хто побачив потенціал цієї місцевості. Вони заселили територію Кьольна в 33 році до н.е. і заклали фундамент для одного з найважливіших міст Німеччини на багато століть. Це місто тривалий час було західною колонією Римської Імперії. Символ міста - готичний Кельнський собор (1248-1880) із двома шпилями висотою по 157 м. Детальна екскурсія Кельнським собором триває близько трьох годин, під час якої оглядають золотий саркофаг, унікальні вітражі, найбільший підвісний дзвін. На висоті 95 м розміщено оглядовий майданчик. У лютому Кьольн стає місцем паломництва мільйонів туристів зі всього світу. У лютому тут проходить знаменитий кельнський карнавал, веселе і строкате свято. Традиція карнавалу сходить до епохи середньовіччя. Під час святкування дозволено все! Святкування відкривається «Трьома божевільними днями», які є попередніми знаменитому рожевому понеділку. Саме в цей день свято досягає найвищої точки. Кажуть, що в цей день по вулицях проходить мільйон осіб. Свято триває до ранку. У місті Кьольні розташований один з найбільш незвичайних музеїв світу – музей шоколаду. Будівля музею була зведена на острові, на вигляд вона схожа на корабель, зроблений зі скла та цегли. Головна відмінність кьольнського музею від інших у тому, що він створений не для реклами компанії-організатора – його експозицію складають експонати, що відображають технології виготовлення та історію шоколаду в цілому. Кьольн – це столиця німецького гумору, як наша Одеса. І в цій столиці живе близько мільйона осіб. При цьому всі один одного знають. Є навіть німецький вираз «Кьольнський брат».

Мюнхен. Мюнхен розташований в підніжжі Альпійських гір на берегах річки Ізар. Символ Мюнхена - готична церква Святої Марії XV століття з невеликими округлими банями. Центром міста є площа Маріенплатц із будинками нової (ХІХ ст.) і старої (1470) ратуш, сьогодні тут знаходиться музей іграшок. В околицях Маріенплатц є відомі пам'ятки міста: церква Петерскірхе (ХІ ст.), англійський сад, пішохідна зона і головна шоп-вулиця міста - Нойхаузер Штрассе, вулиця Таль, площа Правосуддя і старий ботанічний сад. Щоосені (кінець вересня - початок жовтня) на галявині Терезіенвізе проходить наймасовіший щорічний фестиваль світу - фестиваль пива "Октоберфест", що проводиться вже майже двісті років, для якого навіть варять спеціальний сорт пива - "Візн".Місто славиться своїми художніми галереями світового масштабу - тут розміщені Стара і Нова пінакотеки - одні з кращих картинних галерей Європи, Баварський національний музей, Німецький театральний музей. Обов'язково варто побувати в унікальному музеї BMW.

Нюрнберг. Місто зберегло свій особливий дух, в якому гармонійно поєднується старе і нове, історія і сучасність. Час розквіту Нюрнберга як місця перебування імператора та зберігання атрибутів імператорської влади, могутнього імперського міста та міжнародного економічного центру лежить в Середньовіччі. У Нюрнберзі Петер Хенляйн винайшов кишеньковий годинник, а Мартін Бехайм – глобус. Ще сьогодні численні будови, пам'ятники і художні твори свідчать про колишнє значення міста. Хоча стара частина міста була зруйнована під час Другої світової війни на більше ніж 90%, найважливіші історичні споруди вдалося відреставрувати. Зокрема, вдалося відновити нюрнберзьку міську стіну, яка є найдовшою ще існуючою стіною Середньої Європи. Нюрнберг має свою візитну картку – Різдвяний ринок. У грудні тут проходять великі ярмаркові гуляння, в цьому місяці місто відвідують близько 2 мільйонів туристів, що приїжджають із усього світу. У цей час тут проходить Міжнародний фестиваль Новорічних Дідів Морозів різних країн і всіх інших персонажів. Найвідомішим уродженцем цього німецького міста є старовинний художник Альбрехт Дюрер. На його честь названо вулиці, площа, є відразу декілька пам'ятників. Нюрнберг відомий як столиця з виробництва іграшок, відомий він знаменитими ковбасками і своїми пряниками. На вулицях Нюрнберга безліч фонтанів і у кожного є свій сюжет, деякі побудовані за віршами або розповіддями. Всі фонтани в місті працюють у весняно-літній період, з травня по вересень.

Штутгарт. Штутгарт – один з найбільших мегаполісів Німеччини. У місті знаходяться два найбільших університети. Штутгарт вважається однією з автомобільних столиць Німеччини – тут розташовані такі автоконцерни як «Мерседес-Бенц» та «Порше». У Штутгарті ростуть прекрасні виноградники, з яких роблять біле і рідкісне для Німеччини –червоне вино. Штутгарт – місто музики, тут є Міжнародна академія Баха, симфонічний оркестр Штутгартського радіо, філармонія, камерний оркестр і камерний хор, проводяться музичні фестивалі. Визначні пам'ятки Штутгарта: Головний вокзал, Палацова площа, Новий палац, Старий палац, краєзнавчий музей землі Баден-Вюртемберг, Музей автомобілебудування «Мерседес-Бенц», Зоопарк «Вільгельма», Планетарій, Штутгартський державний театр. Місто Штутгарт – найбільш неоднозначне і неординарне у Німеччині. У ньому поєднується чарівність Європи, інтернаціональні риси місцевого укладу життя, близькість до природи, провінційність і потужний технологічний і промисловий потенціал.

Баден-Баден. Oдне з найкрасивіших міст Німеччини Баден-Баден, бальнеологічний курорт з цілющими термальними джерелами в мальовничій місцевості біля північно-західної околиці гір Шварцвальд, на висоті 153 - 700 м. Має давню історію і багаті традиції. Місто довгий час було і залишається найпопулярнішим місцем туризму та відпочинку для величезної кількості гостей з різних країн, які приїжджають до Німеччини. Баден-Баден є одним з найбільш елітарних курортів світу. Місто багатих і дуже багатих людей. Тут шикарні парки, природний заповідник, розарій, ідеальні поля для гольфу, іподром, спортивні клуби, цілющі купальні (одна з них відома з часів давньоримської історії!) І, нарешті, розкішне казино, яке відома Марлен Дітріх назвала "самим нарядним гральним будинком світу". Основні лікувальні фактори курорту: термальні (до 68°) радонові джерела хлоридно-натрієвих вод, що застосовуються для ванн, питного лікування, купань в термальних басейнах, інгаляцій та ін. На сьогоднішній день близько 20 термальних джерел тут доступні для користування ними. Температура води в них 58° -68°С, тому вони б'ють із глибини 1200-1800 м (чим глибше шар землі, тим вище температура води) і під тиском земних мас виштовхуються на поверхню. Джерелами близько 12-17 тис. років, і доставляють вони щодня близько 800 тисяч літрів води.

-