(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Франція

Франція. Тури в Францію. Відпочинок в Франції.

 

 Франція (Французька Республіка) - держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією й Італією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном.

Столиця - Париж.

Офіційна мова - французька.

Грошова одиниця - Євро.

Часовий пояс - +1.

Релігія. Переважна більшість населення Франції є католиками.

Клімат. На європейській території Франції помірно морський, перехідний на сході в помірно-континентальний, а на південному узбережжі в субтропічний. Всього можна виділити три типи клімату: океанічний (на заході), середземноморський (на півдні), континентальний (в центрі і на сході). Літо досить спекотне та сухе - середня температура в липні досягає + 23-25 ​​градусів, у той час як для зимових місяців характерні дощі при температурі повітря + 7-8°С.

Франція. Франція - країна романтики та відпочинку, столиця світового виноробства та вишуканої кухні, дитячих розваг та літературних шедеврів. Франція - країна з багатою історією, яка залишила велику культурну спадщину, що зберегла і примножила численні багатства - пам'ятники історії, парки, палаци, замки, морські курорти. «У кожної людини є дві Батьківщини – його власна та Франція» – стверджував Анрі де Берньє. Ця країна сприймається у світі як еталон європейської культури, демократії та поваги до людини-творця. Не дарма девізом країни є три відомі слова: «Свобода, Рівність, Братерство». Ці слова народжені зусиллями її видатних особистостей і народу, які століттями втілювали їх у життя.

Париж. Побувати в Парижі - мрія багатьох. Це місто притягує до себе своїм неповторним шармом, яким не володіє жодне інше місто світу. Щоб оглянути весь Париж, відчути його атмосферу, необхідно провести тут не один тиждень. Місто було засноване в середині III століття до н. е., розвинувшись із кельтського поселення Лютеція племені паризіїв на місці острова Сіте. Коли 52 році до н. е. римляни після першої невдалої спроби вдруге спробували підійти до міста, парізії підпалили Лютецію й зруйнували мости. Римляни залишили їм острів і побудували на лівому березі Сени нове місто. Там вони звели терми, форум і амфітеатр. У Римській імперії місто не мало великого впливу. Правління римлян скінчилося в 508 році з приходом франків. Римський палац, розташований на острові Сіте, франки неодноразово перебудовували для власних потреб. Найдавніша збережена частина палацу була споруджена в першій половині XIII століття за часів Людовика IX — це каплиця Сент-Шапель. Вже 1358 року Палац Сіте перестав бути резиденцією французьких королів, які були переїхали спершу до Отелю Сен-Поль, що не зберігся, а потім до Венсенського замку. Відомий усьому світові Лувр збудували ще за часів Філіпа ІІ в 1190 році. Але тоді Лувр був лише фортецею на західній околиці Парижа. Королівською резиденцією він став за часів Карла II. У 1190 році було збудовано міський мур на правому березі Сени, а у 1210 — на лівому. Починаючи з XI століття Париж — один з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. У XII столітті в місті з'явився Паризький університет, визнаний королем Філіпом ІІ в 1200 році. За часів Людовика XIV королівська резиденція переїхала в Версаль, проте Париж як і раніше залишався політичним і економічним центром Франції. За Людовика XIV в місті з'явилося вуличне освітлення, модернізовано водопостачання, було засновано перші лікарні Дім Інвалідів та Сальпетрієр. У 1844 довкола міста будується третій міський мур, на місці сьогоднішньої кільцевої дороги довкола міста.
У багатьох Париж асоціюється, насамперед, з такими місцями, як Єлісейські Поля, Ейфелева Вежа, Тріумфальна арка, Собор Паризької Богоматері. Але "Місто вогнів" приховує в собі набагато більше. Просто варто примиритися з тим фактом, що за одну поїздку ви не зможете відвідати все, що необхідно побачити в Парижі - місті краси, мистецтв і моди. Деякі пам'ятки Парижа зараз є національним символом Франції, а був час, коли французи ставилися до них з презирством і нерозумінням. Яскравий тому приклад - Ейфелева Вежа, побудована до всесвітньої виставки 1889 року. Зараз Ейфелева вежа - найбільш відвідуваний пам'ятник архітектури не тільки в Парижі, але й у всій Франції. Вхідна плата на Ейфелеву вежу становить від 2 до 11 євро залежно від віку відвідувача і від рівня вежі, куди той хоче забратися. Ще один символ Парижа - собор Паризької Богоматері. Вхід в собор Богоматері безкоштовний. Обов'язково варто піднятися наверх, на вежі Нотр Дама і відвідати галерею химер. Єлисейські поля - славнозвісна вулиця Парижа, тут проходять паради та офіційні урочистості. Колись на місці Єлисейських полів були лише луки та болота, де випасали рогату худобу. Сьогодні в верхній частині Єлисейських Полів тісно від кінотеатрів, шикарних ресторанів, кафе і закусочних, дорогих магазинів і банків. На Єлисейських Полях знаходиться знаменита площа Шарля де Голля. А на вершині пагорба Шайо, в центрі площі Шарля де Голля панує велична Тріумфальна арка. З платформи, розташованої на даху арки, відкривається прекрасний вид на Єлисейські поля і діловий район Дефанс. Серед визначних пам'яток Єлисейських Полів варто виділити також Єлисейський палац - головна будівля країни, символ вищої влади у Франції та еталон французького класицизму. Ну і найголовніше, це Лувр. Після прогулянки по набережній Сени займіть чергу, і обов'язково дочекайтеся і відвідайте цей славнозвісний музей Парижа.
У Парижі 14 ліній метро RATP (час роботи з 5:30 до 0:30) і 4 лінії RER - швидкісного приміського метрополітену, що має станції пересадок з міського метро і поїздів SNSF. RER працює з 5:30 до 24:00. Час роботи автобусів - з 6:30 до 00:30. Тому в будь-який готель Парижа Ви зможете дістатися з будь-якого куточка міста за лічені хвилини. До речі, це самий швидкий і недорогий спосіб пересування в місті.
Сучасний Париж ділиться на 20 муніципальних округів, пронумерованих від центру до периферії по спіралі за годинниковою стрілкою. Найбільш престижні округи в Парижі - з 1 по 8 і 16. Несприятливими з точки зору безпеки вважаються 19 округ і 20. 13 округ відомий своїм китайським кварталом. В місцях скупчення туристів слід бути уважними до своїх сумочок і мобільних телефонів.
Версаль. Місто та муніципалітет у Франції, у регіоні Іль-де-Франс, місто розташоване на відстані близько 17 км на захід від Парижа. У місті знаходиться Версальський палац - колишня резиденція французьких королів. Побудований в стилі класицизму у 1661-1710 рр. на місці замку Людовика ХІІІ (фактично увібравши Старий замок) Новий замок разом з величезними Версальськими садами, Великим та Малим Тріанонами, Селом королеви складають єдиний палацово-парковий комплекс. Внутрішнє переоформлення та перебудови внутрішніх покоїв Версальського палацу відбувались практично весь час, поки він був головною резиденцією — з 6 травня 1682 р. по 6 жовтня 1789 р.: при королях Людовику XIV, Людовику XV та Людовику XVI. Ансамбль Версаля фактично став вираженням ідей абсолютної монархії, коли двір короля став єдиним центром життя королівства, а король практично його не полишав. Одночасно палацовий комплекс мав символізувати могутність, велич та багатство нової Франції епохи абсолютної монархії. Три проспекти, що ведуть до замку мали бути не тільки завершенням палацової перспективи, але й продемонструвати досягнення у розвитку транспортної системи королівства. На сьогодні комплекс Версальського замку включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Діснейленд. Діснейленд розташований в 32 км на схід від Парижа на площі 2000 гектарів. Паризький Діснейленд - це цілий світ чудес і розваг. Це величезний комплекс, в який входять Disneyland Park і Walt Disney Studios Park, сім готелів, розважальний центр Disney Village, селища Val, d Europe, а також поля для гольфу, тенісні корти, дитяча футбольна школа. Французький Діснейленд був відкритий в 1992 році. Він є копією американського Діснейленду. Парк поділений на п'ять частин: Main street USA, Frontierland, Adventureland, Fantasyland і Discoveryland. Парк Кіностудій Уолта Діснея поділений на чотири зони: Знімальний майданчик, Голлівудський бульвар, Світ мультиплікації і Світ за лаштунками. На Знімальному майданчику можна на власні очі побачити, як робляться кінофільми. Восени взимку і навесні Діснейленд відкритий з 10 до 18 годин по буднях і з 9.00 до 20.00 години у вихідні та святкові дні. У липні і серпні парк працює з 9.00 до 23.00 щодня. З Парижа до Діснейленду і назад можна дістатися на метро (станція Marne-la-Vallee, приблизно 12 євро). З Діснейленду до аеропорту Шарль Де Голь (і Орлі) відправляється автобус Disneyland Paris кожен день з 8-30 ранку до 19-45 з інтервалом в 45 хвилин (приблизно 12 євро).

Марсель. Марсель – друге за величиною місто і найбільший порт у Франції. Місто розташоване на півдні Франції на березі Ліонської затоки Середземного моря. Марсель заснований греками в 600 р. до н.е., він вважається найстарішим містом в країні. У 1481 році місто разом з Провансом увійшло до складу Франції. У роки Великої французької революції Марсель підтримав республіканців, і гімн Франції став називатися «Марсельєзою». Пам’яток в Марселі величезна кількість – це перш за все церкви, собори, замки і палаци, сади і парки, порти, а також численні музеї. Місто поділене на 16 зон, першою і самою старішою зоною є район Старого міста, що примикає до гавані Старого порту. Він розташований на пагорбах. Тут збереглися Церква Святого Віктора (її фундамент був закладений ще в 5 столітті) і Палац Лоншан, в якому знаходиться Музей образотворчого мистецтва і Музей природознавства. Головною артерією міста є вулиця Ла Канбьєр, вона тягнеться в східному напрямі від старого порту. Варто відвідати романсько-візантійську базиліку Нотр-Дам-де-ля-Гард, побудовану між 1853 і 1864 рр. Базиліка знаходиться на підвищенні, що дає можливість насолодитися пейзажами міста. Зі старого порту можна на човні дістатися до загадкового Замку Іф, який знаходиться на острові на відстані 3,5 км на захід від порту і знаменитий завдяки роману Олександра Дюма «Граф Монте-Крісто». Якщо ви стомитесь дивитись визначні місця Марселю, прямуйте трохи південніше до вулиці Ла Канбьєр до Кур Жюльєн, це простора площа з великим фонтаном. Тут можна розслабитись у прекрасних барах, кафе, ресторанах або просто погуляти.

Ліон. Ліон – адміністративний центр департаменту Рона, третє за величиною місто у Франції, а також порт, розташований на злитті річок Рона і Сона. Місто було побудоване римлянами в 43 р до н.е. і спочатку називалося Лунгдуне. Завдяки неймовірно вигідному розташуванню, молоде місто швидко розвивалося, і згодом почало відчуватися суперництво між Парижем та Ліоном за право впливу на цілу країну. Вже в 15-му сторіччі Ліон став економічним центром країни. Тут швидко росли підприємства, банківська справа, ремісництва. Поступово в місті виникли нові мануфактури, стрімко розвивалася торгівля з Італією. Завдяки торгівлі шовком, місто в 19 сторіччі перетворилося на важливий індустріальний центр країни. Сучасний Ліон є центром швидкозростаючої агломерації і ядром промислового регіону, де найважливішою галуззю вважається текстильна промисловість. Старий Ліон - без сумніву, найвідоміший і найбільш відвідуваний район міста, особливо з тих пір, як він був внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Поряд з Собором Сен-Жан ви зустрінете безліч міських будівель епох Середньовіччя і Ренесансу. Старий Ліон розташований на пагорбі Фурв’є, в самому серці міста, де римляни побудували свою столицю Галлії, Лугдуне. Тут, крім музею Гало-Римської цивілізації, ви можете відвідати археологічний парк Фурв’є (театр і Гало-Римський амфітеатр). На вершині пагорба височіє Базиліка Фурв’є з чотирма восьмикутними вежами і зубчатими стінами, споруджена в 19 столітті. До інших визначних пам'яток відносяться площа Белькур (17 століття), місце зустрічі багатьох місцевих жителів, Церква Сен-Мартен д'Ене, одна з рідкісних римських церков, що збереглися в Ліоні. В Ліоні багато музеїв, які варто відвідати - це Музей образотворчого мистецтва з багатою колекцією живопису, скульптур і художніх виробів, Музей тканин, Музей декоративного мистецтва.

Бордо. Бордо - столиця французького виноробства. Місто є справжнім архітектурним пам'ятником. Варто подивитися на Собор св. Андрія. Найбільш старі частини будівлі датуються 11 століттям. Собор не раз реставрувався. Царські врата, добудовані в більш пізній час - шедевр французької готики. Є тут і своєрідна тріумфальна арка - ворота Кайо. Вони були побудовані в честь Карла VIII, який здобув перемогу в битві при Форну. З пам'яток також можна відзначити палац Роан, Великий театр архітектора Людовика (один з найкрасивіших оперних театрів Європи). Мальовничі алеї Бордо - Клемансо, Інтенданс і Турні - разом утворюють так званий "трикутник". Це район, де представлена ​​архітектура 18 століття. Ви можете прогулятися по центральній вулиці Сен-Катрін, де розташувалося безліч кафе і ресторанів, пройти до найбільшої площі в Європі - Кенконс. В центрі її височить пам'ятник депутатам Революції. Дуже красивий міст через Гаррону, його довжина становить 500м, стоїть він на 17 арках. В місті ще від римських часів залишилися руїни амфітеатру, вміщав колись понад 100 осіб. Місто Бордо і однойменна провінція славляться на весь світ своїми червоними винами, місто оточене самими знаменитими у світі виноградниками, вік деяких з них перевищує тисячу років. Численні виноградники і погреба відкриті для туристів. Тут ви побачите, як виробляють вино та продегустуєте різні його сорти. У Будинку вин вам запропонують продегустувати марочні вина, навчать розрізняти різноманітні їх сорти. Тут в липні проходить щорічне Свято вина, під час нього відбуваються екскурсії в виноградники, проходять численні дегустації і влаштовується великий пікнік поруч з Еталь дю Террур. Завершує свято чудовий салют.

Стразбург. Страсбург – столиця Ельзасу, інтелектуальний, культурний і промисловий центр північно-східної Франції. Розташований в 3 км від Рейну, біля кордону з Німеччиною. В різні часи Ельзас належав то французам, то німцям, але цей куточок світу не схожий ні на ту, ні на іншу країну. Страсбург – серце Ельзасу. У більшості людей Страсбург асоціюється насамперед з міжнародними правозахисними організаціями: Рада Європи, Європарламент та Європейський суд з прав людини розмістили тут свої офіси. Але й без цих гучних назв в Страсбурзі є що подивитися: старе місто і канали «маленької Франції», що летючі піки Нотр-Дама і колекції ельзаського музею, старовинні особняки, картинні галереї і ботанічні сади. Одною з відомих архітектурних пам'яток є Страсбурзький собор, дивовижний пам'ятник готичної архітектури 15 століття, цілих чотири століття бувший найвищим християнським храмом у світі. Тут безліч середньовічних скульптур зовні і вітражів всередині. Родзинка собору - астрономічний годинник. Наймальовничіше місце в місті – колишній квартал чинбарів «Маленька Франція». Він розташований на берегах вузької протоки Іль і забудований старовинними білими будиночками в стилі «фахверк». Тут же розташовані знамениті криті мости 13 століття, колись захищали місто від вторгнень з іншого берега річки Іль. Страсбург пропонує своїм гостям різноманітні тури по околицях: виноробні прогулянки і міні-круїзи по річці Іль і Рейну, гольф-тури, повітряні прогулянки на літаках і поїздки по ельзаським лісам.

Французька Рів'єра (Лазурний берег Франції). Лазурний берег - знаменитий південний район Франції, що простягнувся вздовж Середземного моря від Марселя до кордону з Італією. Відпочинок на узбережжях Франції - це відпочинок в курортних містечках з багатою історією і масою пам'яток і розваг. Курортні міста складаються з готелів, магазинів, ресторанів, кафе, дискотек, казино. Майже в кожному є своя набережна, що розділяє місто і море, а між набережною і готелями - автомобільна дорога. У літній період 3-4 рази на день з Парижа на Лазурний берег ходять швидкісні поїзди TGV c зупинками в кожному курортному місті. Час у дорозі - 5-6 годин. Курорти: Ніцца, Канни, Антіб, Жуан-ле-Пен, Сен-Тропе, Ментон... На захід від Ніцци (Канни, Антіб, Жуан-ле-Пен, Сен-Тропе) йдуть піщані пляжі, в самій же Ніцці і далі у бік Італії вони галькові.

Ніцца. Ніцца - головне місто Французької Рив'єри, лежить на березі Бухти Ангелів і на схилах пагорбів, оточений передгір'ями Приморських Альп і прекрасно захищений ними від холодних північних вітрів. Ніцца знаходиться за 30 км від італійського кордону на узбережжі Середземного моря. Місто було засноване в 5 столітті до нашої ери, як центр торгівлі, і тільки в 1860 році стало належати Франції. Чарівність середземноморської природи Ніцци найяскравіше проявляється в мальовничому Старому місті з будівлями XVII-XVIII ст, з численними ринками, квітковим базаром. З початку ХХ століття сюди на відпочинок стали приїжджати англійці, що проводили тут цілу зиму; їх було так багато, що семикілометрова набережна міста отримала назву Англійська. Сьогодні це місто музеїв. Його історії присвячений музей Массена - сподвижника Наполеона. Любителі живопису обов'язково відвідають музеї Матісса і Шагала, Музей витончених мистецтв, Музей сучасного мистецтва. І все це можна поєднувати з приємним розслабленням на пляжах Ніцци. Пляжі є безкоштовні (обладнані тільки душем) і платні - від 7 до 12 євро в день (лежак, матрац і парасолька). Щорічно протягом першої половини лютого серця жителів Ніцци і мільйона відвідувачів б'ються в ритмі Карнавалу ... і це не випадково. Карнавал Ніцци зміг завоювати світову репутацію завдяки своїй високій якості та оригінальності.

Канни. Канни − це перш за все столиця світового кіно. 60 років тому, у вересні 1946 р. у Каннах пройшов перший Міжнародний кінофестиваль. Щовесни перед священним храмом кіно – Палацом Фестивалів, червоний килим покриває найзнаменитіші 24 сходинки у світі, якими в Палац піднімаються кінозірки. Найвідоміше місце в Каннах - Палац Фестивалів з ​​Алеєю Зірок, де, за традицією, знамениті артисти залишають відбитки своїх долонь. Улюблене місце прогулянок в Каннах - обсаджений пальмами і забудований розкішними готелями, віллами, галереями і бутиками бульвар Круазетт, де, як ніде в світі, стежать за модою. Каннські пляжі - це насипний пісок. На першій лінії зосереджена велика частина готелів, і майже все узбережжя вздовж Круазетт - це платні пляжі. Тільки поруч з Палацом Фестивалів є громадський пляж, де купатися і засмагати можна безкоштовно. В Каннах можна знайти готелі на будь-який смак і гаманець. Найбільш респектабельні з них розташовані на набережній Круазетт. Ніч в Каннах - це фестиваль розваг, казино і музичні бари. Якщо ж стіл під зеленим сукном не має над Вами влади, є й інші спокуси, наприклад, дискотеки відриті до світанку. Знайдіть час провести вечір "по-Каннськи"!

Сен-Тропе. Будучи колись рибальським селом, сьогодні Сен-Тропе є центром світського життя Лазурного берега, модною столицею еліти. Мальовнича берегова лінія, щедре сонце і гостинне море привабили сюди багатьох артистів і художників XIXст. Тут був знятий відомий фільм "І Бог створив жінку", що зробив Бріжіт Бардо знаменитою акторкою, а Сен-Тропе - знаменитим курортом. Відтоді сюди стали стікатися натовпи туристів, щоб насолодитися мальовничими видами моря, його найчистішими водами, прозорістю повітря. Зараз Сен-Тропе вважається найфешенебельнішим місцем Лазурного берега. Сюди приїжджають відпочивати світові знаменитості. У порту стоять сотні приватних яхт, уздовж узбережжя розташовані розкішні вілли, а особисті вертольоти доставляють знаменитостей на приватні вечірки. Тут розкішні готелі і приватні пляжі, мальовничий порт і стара частина міста з фортецею XVIст. Чудові соснові гаї облямовують півострів Сен-Тропе, який можна обійти пішки по численим узбережним стежкам. Розташований на березі однойменної мальовничої затоки, Сен-Тропе пропонує туристам відпочинок на прекрасних піщаних пляжах, що пролягли на багато кілометрів. Тут є як обладнані, так і дикі пляжі, а також широкі можливості для заняття яхтінгом, віндсерфінгом, водними лижами. У вечірній і нічний час - ресторани, музичні бари і кафе, велика кількість дискотек і нічних клубів. Для любителів шопінгу - бутіки всесвітньо відомих торгових домів і модельєрів.

Гірськолижні курорти. Французькі Альпи є одною з найбільших в світі зон для гірськолижного спорту, в якій є більше 2500 підйомників і 4000 гірськолижних трас. Райське місце для катання на лижах як для першокласних лижників, так і для новачків. Незалежно від того, чи є ви новачком або першокласним лижником, ви знайдете численні схили, що відповідають вашому рівню катання: починаючи з "зелених" трас, відведених для новачків, і закінчуючи крутими "чорними" трасами, на яких першокласні лижники отримують справді райське задоволення.

Куршевель. Найвідомішим французьким гірськолижним курортом, безсумнівно, є Куршевель. Це самий фешенебельний зі всіх курортів, розташованих в «Трьох долинах». Цей гірськолижний рай включає чотири частини, розташовані на різних висотах. Куршевель пропонує різноманіття трас і непідготовлених цілинних спусків: циркова структура курорту дозволяє безкінечно спускатися кожного разу по нових схилах. Отже, тут 4 основні території: сільський традиційний Ля Праз (1300 м), Куршевель 1550, Куршевель 1650 і Куршевель 1850, - і кожна пропонує катання на різний рівень підготовки. Відмінною особливістю спусків долини Куршевель є широкі і гладкі, як більярдний стіл, зелені та сині траси. Найвища точка для спуску знаходиться на висоті 2738 метрів. Куршевель об'єднав все, про що тільки може мріяти любитель зимового гірськолижного відпочинку: 150 кілометрів відмінних лижних трас і спусків, 59 підйомників і кращу курортну інфраструктуру.   Альпійські траси екстра-класу з чудовим сніговим покриттям та різноманітними рівнями складнощів приваблюють і новачків, і майстрів-гірськолижників. Кожен відпочиваючий може насолодитися тут відпочинком, підібравши для спусків регіон, відповідний своїм здібностям і амбіціям. Тут є можливість покататися навіть по снігу незайманому людиною. У такі місця любителів екстриму доставляють вертольотом. Куршевель славиться шикарними готелями.

Мерібель. Перевагу Мерібель, що забезпечило курорту величезну популярність - його центральне розташування в Трьох Долинах. Перебуваючи тут, ви багато виграєте від можливості вибору напрямку руху і території катання в залежності від погоди, настрою та рівня володіння лижами або сноубордом. До курорту Мерібель (1400-1600 м) також відноситься станція Мерібель Моттаре (1700-1800 м). Різні рівні розташування курорту роблять піші прогулянки до центру майже нереальними. Для забезпечення комфорту туристів з восьми ранку до опівночі курсують безкоштовні автобуси Meribus, в тому числі, між Мерібель і Моттаре. Витримана в єдиному стилі архітектура Мерибеля заворожує своїми теплими інтонаціями. Вишуканість тут проявляється у всьому - від інтер'єрів номерів дорогих готелів і сервірування обідів до унікальності самих трас. Практично всі, побувавши тут, нагороджують Мерібель самими захопленими епітетами.

Валь Торанс. Валь Торанс - розташований на висоті 2300 метрів над рівнем моря, що робить його найбільш високогірним курортом знаменитих Трьох Долин. Валь Торанс сильно відрізняється від інших альпійських курортів, так як будувався в сімдесятих роках двадцятого століття, коли було популярно багатоповерхове будівництво та щільна забудова. Тут немає альпійських шале і звичних ялинок, але є головне - найкрасивіші гори і гарантований сніг. Щоб отримати насолоду від катання в Валь Торансі, потрібно акліматизуватися і звикнути до висоти. З вершини Cime de Caron (3195 м) відкриється фантастичний вигляд, і в ясну погоду видно Монблан, найвищу вершину Альп (4807 м). Після насолоди видами з оглядового майданчика ви отримаєте задоволення від спусків по найцікавішим трасам з декількох сторін гори. Завдяки тому, що 99% всієї площі катання знаходиться вище позначки 2000 метрів, а кількість снігових гармат вражає (їх тут 1500), сніговий покрив в Трьох Долинах не підведе в будь-який час гірськолижного сезону.

Валь д'Ізер. Валь д'Ізер - французький курорт, який разом з курортом Тінь утворює єдиний гірськолижний простір «Кіллі», названий на честь легендарного олімпійського чемпіона. Два курорта розташовані по різні сторони гірського хребта. Валь д'Ізер - дуже гарне містечко, де є і стара, казкова частина і сучасні будинки. Здається, що людей немає, але це не так- ввечері в хороші ресторани без резервації за пару днів потрапити неможливо. Гастрономічних ресторанів не так багато, як в Куршевелі, але ціни демократичні. Місто дороге - і готелі і їжа і прокат. На курорті багато апартаментів і шале, багато з них розкішних.

-