(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
БАМБАРБIЯ

Ювілейна МегаБамба - Мережі 20-ть років :)

МЕГАБАМБА Ювілейна
«День народження Мережі Агентств Горящих Путівок - Нам 20 років»
«15-й мега-розпродаж турів»
 
Старт Акція - 28 березня 2018
Фініш - 7 квітня 2018

 

РОЗКЛАД АКЦІЙНИХ ДНІВ і ДНІВ ТУРОПЕРАТОРІВ:
1, 2 і 3 КВІТНЯ - три дні нестримних розпродажів турів - подарункові ціни для всіх наших туристів!
з 4 по 20 КВІТНЯ - Дні Туроператорів - 2,5 тижні вас будуть вітати наші партнери, дарувати класні подарунки і розігрувати призи!

 

 

Умови акції МЕГАБАМБАРБІЯ

 В період Акції всі тури будуть ділитися на дві категорії:
1. Тури з ознакою «Особливі умови продажу» (виділені жовтим кольором) - тільки для клієнтів, які виконали умови бронювання

Ви вже купували* у нас тур за спеціальною ціною в період проведення Акцій Мегабамбарбія і виконували особливі умови хоч раз за весь час проведення акцій, а це вже майже 9 років!

 

* Ви можете звернутися до нас і дізнатися чи потрапили у перелік щасливчиків!

 
2. Інші тури по МегаБамбі (без ознаки «особлива умова») - абсолютно для всіх туристів, що обслуговуються в офісах Мережі АГП.
Акція МегаБамба поширюється тільки на громадян України.

«УМОВИ ПО СПЕЦІАЛЬНИМ ТУРАМ (особливі умови покупки - на сайті відображаються на жовтому фоні): для придбання такої пропозиції, клієнту необхідно додзвонитися в прямому ефірі за номером телефон +38 (067) 276-38-48 та назвати пароль - "Корона-Тур".

Мінімальна кількість осіб в акційній заявці - 2 дорослих туристів (від 18-ти).

В Акції «МегаБамба» беруть участь тільки двомісні типи розміщення в номерах (номери категорії DBL, 2ADL) при бронюванні авіатурів, автобусних турів і круїзів.

Для отримання можливості забронювати тур за спеціальною ціною з грифом «особлива умова» турист повинен надати менеджеру оригінал закордонного паспорта України.

Всі тури, які беруть участь в акції «МегаБамба» будуть розміщені в загальному списку пропозицій.

Кількість турів по спеціальними цінами обмежена.

Список акційних турів за спеціальними цінами буде додаватися і оновлюватися кожен день протягом усього періоду проведення акції «МегаБамба», з 28.03. по 07.04.2018 включно.

Тури за спеціальними цінами і з грифом «особливі умови» надаються тільки для клієнтів які виконали умови в пункт 1 і 2

Для всіх інших клієнтів Мережа Агентств Горящих Путівок надає можливість забронювати тури по класним зниженим цінам без виконання умов по бронюванню.

Всі ціни, надані в період розпродажі «МегаБамба», не є знижками, а лише продуктом стратегічного партнерства Мережі АГП з основними Туроператорами України. Ціни на нашому сайті не можна сприймати як найнижчі або найдешевші на ринку туристичних послуг України. Бамбарбічнаціна - це ексклюзивна ціна на продукт тільки від конкретного партнера Мережі АГП. Мережа Агентств Горящих Путівок не підтримує політику нечесної конкурентної боротьби або надання знижок на тури.

Ціни на тури в період розпродажі «МегаБамба» є ексклюзивом Мережі АГП і будуть представлені тільки в Агентствах Горящих Путівок.

Просимо Вас звернути увагу на те, що перекреслена ціна на нашому сайті - це не стандартна поточна ціна даної пропозиції на момент бронювання або перегляду туру. Перекреслена ціна - це вартість даної пропозиції тільки на момент заливки цього туру до нас на сайт. На жаль, автоматично стежити за зміною стандартних цін у партнерів по усіх напрямках практично нереально. Індекс на сайті носить лише інформаційний характер і не є аналітичною системою горіння турів.

 

Крім святкових турів «за особливими умовами», вас чекають класні ціни і різні розіграші!


-