(032) 244-73-37
(097) 717-33-88
(063) 565-58-86
м. Львів, вул. Кн. Ольги 120
(ТЦ "Арсен")
Країни:
Cоц. мережі:
Ізраїль

Ізраїль. Тури в Ізраїль. Відпочинок в Ізраїлі.

Мертве море. Тури на Мертве море. Відпочинок на Мертвому морі. 

 

   арір

Ізраїль - країна в південно-західній Азії на східному узбережжі Середземного моря, що має на півдні вихід до Червоного моря. На півночі межує з Ліваном, на північному сході — з Сирією, на сході — з Йорданією, на південному заході — з Єгиптом. Згідно з Декларацією Незалежності, Ізраїль є єврейською державою. Водночас Ізраїль є багатонаціональною та демократичною державою, де, разом з євреями, рівні права мають всі інші релігійні та етнічні групи: араби-мусульмани, араби-християни, друзи, бедуїни та ін.

Столиця - Єрусалим (але більшість посольств знаходяться у Тель-Авіві).

Офіційні мови - іврит і арабська.

Грошова одиниця - Ізраїльський новий шекель.

Часовий пояс - +2 (літом +3).

Релігія. 75,41% ізраїльтян є іудеями, 17,17 % — мусульмани, 1,98 % християни, 1,65 % друзи, 3,79 % не віднесені ні до якої конфесії.

Клімат. У Ізраїлі клімат субтропічний, сухий тропічний і помірний, залежно від місця. Пересічна річна кількість опадів різко спадає із заходу на схід та з півночі на південь: від 1 000 мм у Верхній Галілеї до 30 мм в районі Ейлата та від 500 мм в центральних районах до 50 мм на узбережжі Мертвого моря. Найбільша кількість дощових днів припадає на січень-лютий. В ці місяці відносна вологість становить у середньому 72 %, тоді як у червні — 47 %. Грози бувають рідко, в середньому 7 днів на рік. У Тель-Авіві і в Нетанії жарко і волого, в Єрусалимі – гірський клімат, завжди  трішки прохолодніше, ніж в інших частинах країни, а в Ейлаті біля Червоного моря - жарко і сухо. Річні коливання температур в Ейлате - від +20°С до + 38°С, дощі бувають дуже рідко, клімат схожий на єгипетський, особливо жарко в серпні. У Єрусалимі погода дуже м'яка. Всі коливання температур пом'якшені горами: ночі прохолодні, дні не жаркі, взимку температура від +6°С до +20°С, влітку - +25°С +30°С.

Практично кожен з нас хоча б один раз замислювався над тим, щоб відвідати Землю Обітовану – країну Ізраїль. Крім того, що там знаходяться лікувальні курорти, Ізраїль ще і святе місце для віруючих і паломників зі всього світу, тому як налічує безліч високошанованих святинь. Історія цього шматочка земної кулі, не має аналогів у всьому світі. Кожне місто, село, поселення – просочені спогадами, історичними фактами, і релігійними спогадами. Ті події, які відбувалися більше 2 тис. років назад, не можуть залишити байдужим нашого туриста і сьогодні. Саме ця земля була обіцяна Богом Аврааму, саме тут звершувалися багато чудес і одкровень Нового Заповіту, саме звідси вознісся в небо Магомед на крилатому коні Аль-Бурак. І сьогодні це країна – духовний центр для трьох монотеїстичних релігій – іудаїзму, мусульманства і християнства. Відвідуючи різні куточки Ізраїлю, ви відчуєте на собі вплив цієї землі. Ви пройдете по тих же стежинках, що і 4000 років тому йшов Авраам, 3000 років тому – цар Давид, 2000 років тому – Ісус.

Єрусалим. Єдине місто в світі, що має більше сімдесяти назв. У самому серці Єрусалиму розташовано Старе місто, оточене стіною і розділене на чотири квартали: єврейський, вірменський, християнський і мусульманський. В оточенні стін знаходяться найголовніші святині трьох головних релігій: Стіна плачу (єврейська святиня), Храм Гробу Господнього (християнська) і Купол скелі на горі Храмової (мусульманська). Довкола Стіни плачу знаходяться і інші важливі для іудеїв місця: тунелі Стіни Плачу, унікальний Центр Давідсона, Єврейський квартал із знаменитою вулицею Кардо і Баштою Давида, що гордо підносяться над стінами у всій своїй красі. Для християн Єрусалим має абсолютно особливе значення: саме тут розверталася найдраматичніша фаза життя Христа: тут він жив, творив дива, був розіпнутий і воскрес. У одному лише християнському кварталі знаходиться близько 40 культових споруд (церков, монастирів і заїжджих дворів для паломників). Одним з найзнаменитіших об'єктів християнського кварталу вважається Віа Долороза - "Скорботна дорога", по якій, згідно з християнським віруванням, йшов Христос від судилища на Голгофу. На північний захід від Старого міста знаходиться гора Сіон, а на ній - Храм Успіння, в якому, по християнському віруванню, мати Ісуса, Марія провела останню ніч перед смертю. На схід від Старого міста розташована Оливкова гора, а на ній - інші важливі християнські святині і декілька церков: Церква Вознесіння, Церква Патер Ностер, Церква Домінуса Флевіта, Церква Марії Магдалини, церква Гефсиманська, Церква Лазаря і Монастир Авраама. У долині Кедрон біля підніжжя Оливкової гори, по християнському віруванню, знаходиться гробниця Марії. Окрім святих місць в Старому місті є ще декілька прекрасних, гідних уваги куточків. Тут є прекрасний ринок - справжнє свято для душі, на якому можна придбати керамічні вироби у вірменському стилі, красиві намиста, оригінальний одяг, розшиті подушки, барвисті шерстяні килими, свічки і прекрасний скляний посуд, а також багаточисельні сувеніри на будь-який смак. Любителям вечірніх розваг неодмінно сподобаються райони Єрусалиму, в яких кипить нічне життя. Єрусалим - це місто з багатим культурним життям. Багаточисельні фестивалі музики, танців і мистецтв проводяться в концертних залах, в оточенні історичних пам'ятників і просто на вулицях.

Тель-Авів. Тель-Авів - дивне місто на березі Середземного моря, в центрі Ізраїлю. Якщо Єрусалим вважається душею Ізраїлю, то Тель-Авів це його серце - що працює і пульсує 24 години в добу. Тель-Авів, або дослівно з івриту "Пагорб весни", є економічним і культурним центром країни. Безпосередньо до Тель-Авіва примикає місто Яффо - одне з самих древніх міст світу і саме древнє місто-порт Ізраїлю. Вулички і будівлі древнього Яффо побудовані з білого каменя і носять назви знаків зодіаку - так, що кожен зможе знайти "свою вуличку" і, по повір'ю, загадати там бажання. На території древнього Яффо розташовані історичні будівлі і археологічні розкопки, церкви і мечеті, галереї мистецтв і музеї. Тель Авів вважається неофіційною столицею Ізраїлю, і тут розміщено багато урядових установ. Туристична інфраструктура – найрозвиненіша в країні: безліч готелів всіх категорій і безкінечні пляжі Середземного моря, готові прийняти туристів зі всіх куточків світу. Особливістю цього регіону Ізраїлю є його центральне розташування в країні. Адже сам по собі пляжний відпочинок не є головним туристичним достоїнством Ізраїлю – найбільший інтерес для безлічі туристів представляють екскурсійні можливості цієї країни. А з Тель-Авіва, найбільш світського і розвиненого міста в самому центрі Ізраїлю, дуже зручно здійснювати поїздки в інші примітні міста і місця. Дорога до Єрусалиму, до Хайфи, до північних міст, в яких збереглися немало прадавніх пам'ятників історії, займає в основному близько години. Тель-Авів буквально створений для прогулянок і подорожей. У багаточисельних художніх галереях і центрах народної творчості можна побачити прекрасні роботи місцевих і іноземних художників і умільців. Культурне життя Тель-Авіва багате і різноманітне. Музей єврейської діаспори, розташований на території Тель-Авівського університету, за допомогою сучасних мультимедійних технологій розповість вам про всі аспекти єврейського життя. У музеї Землі Ізраїлю перед вами з'явиться вся історія країни. Він розташований в місці археологічних розкопок - там, де було виявлено місто філістимлян.

Хайфа. Хайфа - третє по величині місто в Ізраїлі, засноване в римську епоху. Місто вважається північною столицею Ізраїлю, і розташоване на горі Кармель уздовж берегів Середземного моря. Кілометрові пляжі, одні з найчистіших і красивіших в Ізраїлі, зелень лісів парку Кармель, найбільшого парку Ізраїлю, нададуть вам безліч можливостей для відпочинку і розваг. Хайфа - місто з прекрасними видами, що відкриваються з будь-якого місця, на затоку і галілейські гори. Тут проживають в мирі і злагоді представники 6-ти релігій: християни, іудеї, мусульмани, бахаї, ахмадисти і друзи. У останні десятиліття Хайфа перетворилася на важливий туристичний центр. Тут ви можете відвідати музеї і галереї, міський театр, кінотеатри, спортивні комплекси, багаточисельні ресторани, кафе і бари, вуличні вистави і виставки. Торгівельні центри Хайфи, багаточисельні магазини, ресторани, кафе, луна-парки створюють справжнє свято покупок і задоволення.

Назарет. Назарет - місто на півночі Ізраїлю, один зі священних для всього християнського світу, де, згідно з Новим Заповітом, жив і виховувався Ісус, і тут же Богородиця отримала від ангела Святу Звістку. Назарет розташований в нижній Галілеї, в самому центрі долини. Тут, в оточенні гір, знаходяться декілька головних святинь християнського світу. Це місто релігії і віри, духовності і святості, що володіє багатою історією, археологією і чарівністю Близького Сходу. 2000 років тому місто було маленьким єврейським селом, через всього лише декілька століть став оплотом християнства візантійського періоду. Протягом цього часу місто Назарет стало широко відоме, і, завдяки бажанню багатьох віруючих побачити місто, де жили Діва Марія і Ісус Христос, він перетворився на популярне місце паломництва. Завдяки паломництву в місті була побудована перша церква – Церква Благовіщення на тому самому місці, де, за переказами, раніше був будинок Іосифа і Марії. По всьому місту було побудовано безліч церков, які потім впродовж століть руйнувалися і відбудовувалися заново при змінах мусульманського і християнського панувань. Сьогодні Назарет є найбільшим арабським містом в Ізраїлі, в якому налічується близько 30 церков, монастирів, мечетей і старовинних синагог.

Нетанія. Нетанія - один з красивих Ізраїльських курортів на узбережжі Середземного моря, всього в 30 хвилинах їзди від Тель-Авіва. Вдале розташування курорту в центрі країни легко дозволяє дістатися до основних біблейських пам'яток Ізраїлю - Галілєї, Назарета, Єрусалиму, Кейсарії, Хайфи, Цфата і т.д. Нетанія - це молодий, але вже відомий курорт має всього біля 30 готелів при цьому вважається прекрасним місцем для групового і індивідуального туризму: цікаві музеї, обладнані пляжі, кафе і бари, ресторани і дискотеки. Тут ви добре відпочинете, позагораєте вдень, посидите в затишному кафе увечері і проведете безтурботний час на одній з нічних дискотек. Неформальна атмосфера - девіз відпочинку в Нетанії. Любителі пляжного відпочинку оцінять 11-кілометровий пляж. Всі офіційні місця купання забезпечені чистими і зручними душовими кабінками, кабінками для переодягання, шезлонгами, фонтанчиками з питною водою, а також волейбольними і баскетбольними майданчиками.

Герцлія. Герцлія - фешенебельний курорт, який знаходиться в 15 км. від Тель-Авіва, який називають ізраїльським "Беверлі Хілзом". Саме тут прагнуть придбати нерухомість мільйонери зі всього світу і представники Ізраїльської еліти. Тут можна насолодитися шикарними піщаними пляжами, нічними променадами, багаточисельними кафе і ресторанами. Що стосується культурних пам'яток, то поряд з містом можна оглянути руїни поселення Махміш, яке є дуже древнім. Судячи з усього тут жили древні хананєї, і далі поселення існувало до грецького періоду в історії цих місць.

Мертве море. Мертве море – це велике солоне озеро, розташоване між Ізраїлем і Йорданією. Вода в ньому дуже важка і на дотик нагадує масло, а кількість солей в ній досягає 33,7 %. Мертве море є найнижчою точкою нашої планети (приблизно 421 метр нижче рівня моря), і яке існує вже більше 5,000 років. Але навіть не величезна кількість солей впливає на властивості води Мертвого моря, а більшою мірою склад цього соляного розчину. Він складається з хлоридів магнію, кальцію, натрію і калію. У морській солі цього водоймища велика кількість бромідів. Пари брому заспокійливо діють на будь-яку людину, і декілька днів, проведених біля Мертвого моря, приводять нервову систему в дуже спокійний, урівноважений стан. Немало в цій воді і такого рідкого і корисного для мешканців півночі елементу, як йод. Купання в Мертвому морі є дуже цікавим і корисним заняттям: не докладаючи абсолютно жодних зусиль можна лежати на воді, читати або дивитися на небо, всі м'язи тіла повністю розслабляються і залишається відчуття, що тільки що ви пройшли курс оздоровчого масажу. Завдяки багаточисельним мінералам, що містяться у воді, цілющим парам брому в повітрі, грязі на дні моря, гарячим сірчаним джерелам, сонячним променям, які проходять через природний фільтр не обпалюючи шкіру, Мертве море перетворилося на унікальний і неймовірно популярний в світі оздоровчий курорт. Сучасні медичні дослідження підтверджують, що сприятливе поєднання води, солей і мінералів Мертвого Моря володіє цілющими властивостями від багатьох хвороб, таких як: алергія, псоріаз, різні шкіряні захворювання і т.д. А також вода Мертвого Моря покращує кровообіг і обмін речовин, заспокоює нервову систему, очищає шкіру від вимерлих непотрібних кліток, уповільнює старіння шкіри і підвищує її еластичність і багато іншого. Туристи приїжджають сюди зі всього світу не лише з метою відпочити і поніжитися в багаточисельних СПА, але і щоб насолодитися захоплюючими пейзажами, ознайомитися з різноманітними пам'ятками. А природних феноменів тут немало: соляні "скульптури", що виросли на берегах безтурботного моря, залишки первісних поселень, знайдених на схилах пагорбів. Вас здивують дивні природні куточки - оазис Ейн Геді, Ейнот Цуким, Нахаль Аругот і Нахаль Давид, розташовані неподалеку, історичні пам'ятки: фортеця Массада, Кумранські печери, де були знайдені знамениті свитки Мертвого моря.

Ейлат. Ейлат - туристичний місто-порт на півдні Ізраїлю, який розташований на березі Червоного моря на перехресті з Йорданською Акабою і Єгипетською Табою. Не дивлячись на те, що курорт знаходиться в центрі арабських країн, туристів приваблює в Ейлаті перш за все європейський сервіс і можливість спокійно насолоджуватися відпочинком, а головне – це, звичайно ж, Червоне море, піщані береги, гірські і пустинні пейзажі, приємний клімат, прекрасні готелі, безліч ресторанів, кафе, барів і нічних клубів. Головними пам'ятками міста є: кораловий риф – найпівнічніший в світі, підводна обсерваторія з рідкими рибами і морськими тваринами, риф дельфінів, різні морські види спорту і розваги, дитяче водне містечко з басейнами і горками. Всього за 20 хвилин їзди від міста ви побачите багату різноманітність флори і фауни. Прогуляйтеся по парку в Тімні – чарівному місцю, відомому з давніх часів, де височіють скелі і кручі фантастичної краси. Відвідаєте природний заповідник "Хай Бар", в якому займаються розведенням і збереженням диких тварин біблейського періоду. Так само Ейлат відомий як "місто - Tax Free" - всі ціни в Ейлаті звільнені від податків, що значно знижує вартість покупки товарів найвідоміших марок. Ізраїльтяни вважають, що найкрасивіший загар можна отримати лише на курортах Ейлата. Якщо ви любите сонце, море, відпочинок і розваги - це місто для вас!


З 9.02.2011 набрав чинності договір про безвізовий режим між Ізраїлем і Україною .
Без візи можна провести в Ізраїлі не більше 90 днів протягом півріччя.
По прильоту в країну в закордонний паспорт ставиться штамп про прибуття . Додаткові гроші за штамп не стягуються. Людям , які збираються після Ізраїлю відвідувати арабські країни ( Крім Єгипту і Йорданії ) , штамп про прибуття ставити небажано. Для того щоб не ставити штамп, потрібно завчасно повідомити про це прикордонника , заповнити форму 17L і попросити проставити штамп в неї. Бланк зі штампом залишається у Вас як підтвердження перебування в країні. Безвізовий режим не є гарантією в'їзду в Ізраїль, так як остаточне рішення про це приймають прикордонні служби Ізраїлю. Кожен громадянин України для того, щоб в'їхати до Держави Ізраїль повинен буде підтвердити мету свого візиту в країну.

Звертаємо Вашу увагу!
Громадяни України , яким коли-небудь було відмовлено у в'їзді в державу Ізраїль в Посольстві Ізраїлю в Україні і / або на кордоні Ізраїлю для того, щоб в'їхати в країну, повинні будуть особисто подати прохання в Посольство Ізраїлю в Україні.
Громадяни України, які були депортовані з Держави Ізраїль, не зможуть в'їхати в країну протягом 10 років.
Громадяни України, які раніше відвідували Ізраїль і порушили візовий режим ( залишалися в Ізраїлі після закінчення дії візи) не зможуть в'їхати до Ізраїлю після скасування візового режиму. Такі громадяни повинні особисто подати прохання на в'їзд до Держави Ізраїль в Посольство Ізраїлю в Україні .
Громадяни України , які раніше законно працювали в Державі Ізраїль і вчасно виїхали після закінчення візи ( тип візи В1 ) не зможуть в'їхати в країну протягом року після дати виїзду з Ізраїлю
Незважаючи на договір про безвізовий режим між двома країнами , всі громадяни України , метою візиту / в'їзду в Ізраїль є робота (тип візи В1 ), навчання ( тип візи А2 ) та інші типи віз , окрім типу візи В2 , повинні звертатися до Посольства Ізраїлю в Україна для отримання даних віз.-